Home » Güncel » Kadınlar kulübü fal yorumları

Kadınlar kulübü fal yorumları

Kadinlar kulunu fal yorumlariMerhaba arkadaşlar astroloji ve fallar üzerine bilgi vermek amaçlı açılmış web sitemize öncelikle hepiniz hoşgeldiniz.Bu makalemiz içinde sizlere kadınlar kulübü forumu içinde yapılan fal yorumları hakkında bilgiler vereceğim.

Kadınlarkulübü eskiden günümüze büyümüş bayanların yoğun olarak giriş yaptıkları ve erkeklere yasak olan kadın forumudur.Her ne kadar bura bayanlar için olsa da erkek olarak kayıt olup bayan rumuzu kullanan bir çok kişi bulunmaktadır.Adı kadınlar kulübü olan bu güzel forum aslında çok yarayışlı ve bilgi verici bir forumdur.

Günümüzde kadınlar kulübü içinde yapılan yanlış ve yalan fal yorumları hakkında burda sizleri aydınlatmak istedim.Kadınlar kulübü fal yorumları kısımında bir çok kullanıcı birbirini karalamaktadır.Neredeyse bir çok kişi fal kafesi olan kişiler.Böyle insanların başkalarını bilmeden kötü yorum atarak birilerini karalaması çok üzücü.Bana veya başka birisine hiç bilgisi olmadan kötü bir yazı yazmak hiçte hoş değil.

Benim burada insanlara tek anlatmak istediğim konu birbirinizi bilmeden görmeden kötülemek iyi değildir.Bir kişi fal baktırdıktan sonra beğenir veya beğenmez.Bunu güzelce paylaşarak memnun kaldığını veya kalmadığını belirtir.Fakat karşınızdaki kişi hakkında hiç bir bilginiz olmadığı halde karamala yapmak bizlere göre çok yanlış.

Kadınlar kulübü ise inşallah bu kötü ve çirkin yorumlara bir uygulama düzen getirir.Bu konu hakkında çalışma yapmak gerçektende çok güzel olacaktır.Bu yazımızıda Fala inanma falsız kalma sözü ile kapatmak istiyorum.Hepinize güzel paylaşımlar dilerim.

SARMAŞIK CAFE 

2 thoughts on “Kadınlar kulübü fal yorumları

  1. bims makinası dedi ki:

    umarım bu sitenin yorumları da karalanmaz

  2. kına tepsisi dedi ki:

    Paylaşım için Teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*