Kadınlar kulübü fal yorumları


  • Güncel
  • 15 Ağu 2013
  • admin
  • 3.650 views Okunma
  • 2 Yorum

Kadinlar kulunu fal yorumlariMerhaba arkadaşlar astroloji ve fallar üzerine bilgi vermek amaçlı açılmış web sitemize öncelikle hepiniz hoşgeldiniz.Bu makalemiz içinde sizlere kadınlar kulübü forumu içinde yapılan fal yorumları hakkında bilgiler vereceğim.

Kadınlarkulübü eskiden günümüze büyümüş bayanların yoğun olarak giriş yaptıkları ve erkeklere yasak olan kadın forumudur.Her ne kadar bura bayanlar için olsa da erkek olarak kayıt olup bayan rumuzu kullanan bir çok kişi bulunmaktadır.Adı kadınlar kulübü olan bu güzel forum aslında çok yarayışlı ve bilgi verici bir forumdur.

Günümüzde kadınlar kulübü içinde yapılan yanlış ve yalan fal yorumları hakkında burda sizleri aydınlatmak istedim.Kadınlar kulübü fal yorumları kısımında bir çok kullanıcı birbirini karalamaktadır.Neredeyse bir çok kişi fal kafesi olan kişiler.Böyle insanların başkalarını bilmeden kötü yorum atarak birilerini karalaması çok üzücü.Bana veya başka birisine hiç bilgisi olmadan kötü bir yazı yazmak hiçte hoş değil.

Benim burada insanlara tek anlatmak istediğim konu birbirinizi bilmeden görmeden kötülemek iyi değildir.Bir kişi fal baktırdıktan sonra beğenir veya beğenmez.Bunu güzelce paylaşarak memnun kaldığını veya kalmadığını belirtir.Fakat karşınızdaki kişi hakkında hiç bir bilginiz olmadığı halde karamala yapmak bizlere göre çok yanlış.

Kadınlar kulübü ise inşallah bu kötü ve çirkin yorumlara bir uygulama düzen getirir.Bu konu hakkında çalışma yapmak gerçektende çok güzel olacaktır.Bu yazımızıda Fala inanma falsız kalma sözü ile kapatmak istiyorum.Hepinize güzel paylaşımlar dilerim.

SARMAŞIK CAFE 

Benzer Yazılar

Sarmaşık Cafe Fal Dünyası

Sarmaşık cafe fal dünyası;Sarmaşık cafe sizlere çok eskilerden bu yana kahvenizin yanında sizlere ücretsiz fal hizmeti veren bir noktadır.Uzun zamandan beri yoğun bir tempo içerisinde bulunan Sarmaşık cafe,sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Fal denildiği zaman en eski fal kafeler arasında yer alan Sarmaşık cafe akıllara gelen ilk isimler arasında oluyor.Gerek çalışanlarıyla,gerek verdiği hizmetle kendini beğendiriyor...

Falcıların Sırrı Nedir?

Kahve falı baktırmayanımız var mı? Eminim Türkiye’de yaşan insanların çok büyük bir bölümü hayatında en az bir kez fal baktırmıştır. Hatta biz hatun kişilerin çoğu her türk kahvesinden sonra fal baktırır, olmadı şöyle bir fincanın içine göz atarız. Bu satırların yazarı bol bol fal baktırmış ve bakmış olmasına rağmen bunun nasıl yapıldığını bugüne kadar hiç...
Makale'ye Yorum Yapın